Nové vybavení JSDH Švábenice

Dnes členové jednotky vyzvedli nový přívěs ve firmě Agados Velké Meziříčí. Tento přívěs společně s dalším vybavením, jako jsou plachty na provizorní zakrytí střech, osvětlení, stany, pivní sety a další vybavení pro týlové zázemí, bude sloužit pro účely Ochrany obyvatelstva - nebo-li zajištění rozsáhlých mimořádných událostí. Kompletní seznam vybavení bude upřesněn ve složce JSDH - technika. Nutné podotknout, že na financování veškerého vybavení jednotky se podílel Městys Švábenice a ve větší míře byly čerpány dotace ze strany Jihomoravského kraje. Díky této spolupráci se nám i nadále daří zvyšovat úroveň akceschopnosti naší jednotky, která je tak 365 dní v roce připravena pomoci našim spoluobčanům.

Děkujeme. Jsme tu pro Vás, pro Vaše bezpečí. Hasiči Švábenice

sdhsvabenice.rajce.idnes.cz/Privesny_vozik_JSDH/